KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğretmen/Öğrenci/Sektörel Katılım) 400 TL
Dış Katılımcı 500 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her bir eser için) 400 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

 1. Kongreye yurt içinden gelecek olanlar için katılım ücreti 400 TLakademik olmayan dış katılımcılar ise 500 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 400 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri  ile katılabilir. Bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster olabilir. İki bildiriden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi isteyen talep eden her katılımcı 400 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 400 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 01 NİSAN 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 9. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
 10. Kongrede sunulacak bildiriler kongre program ilanını takiben 4-8 sayfa arasındaki tam metinler kongre web sitesine yüklenecektir. Kongre kitabında tam metin ve özet metinlere yer verilecektir.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Öğle Yemeği
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

 

Not: Kongremizde kırtasiye ürünleri, promosyon ve benzeri ürünlere yönelik bir dağıtım söz konusu değildir. İlginize teşekkür ederiz.

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 • 30 OCAK 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 01 ŞUBAT 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 

 Hesap Bilgileri: DOĞUŞ ONUR

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0043969  1112 TR860004601112888000043969 TL AKBANK HALKALI ŞUBESİ
 0038566  1112 TR070004601112036000038566 EURO AKBANK HALKALI ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye